Váš košík je prázdný

Jak nakupovat | Kontakt | O nás | Obchodní podmínky

O nás

Sekce:   Home >> O nás

Naše firma vznikla již v roce 1993 její hlavní činností je výroba dresů, distribuce fotbalových dresů, potisk triček ,sítotiskový potisk triček a potisk reklamních předmětů. Od roku 2000 se zabýváme výšivkou na trička výrobou dresů včetně výroby sportovního oblečení pro volný čas. Zejména výroba dresů , dodání fotbalových dresů pro fotbalové kluby a pořádání fotbalových turnajů je hlavním programem naší firmy. V roce 2015 jsme zřídili tento internetový obchod, kde si můžeme dovolit prodávat fotbalové dresy, hokejové dresy a trička s potiskem v bezkonkurenčních cenách.

V dnešní době máme na 950 stálých klientů zejména z řad fotbalových klubů,hokejových škol,cyklistických týmů atd.Dále díky vysoké poptávce po firemním oblečení , kde dodáváme firemní textil velkým firmám si můžeme dovolit konkurovat menším prodejcům textilního oblečení lepšími cenami..Našimi partnery jsou : KFC,BAUERMEDIA,AUTO TUKAS, BRITISCH SCHOOL, SONAX, ALLSPORTS, ELÁNCAR,KOTLÁŘKA,GROUPE SEB, NÁRODNÍ DIVADLO, MUCOS,SELGEN ATD.

Používáme a dodáváme trička a oblečení od renomovaných společností, jakými jsou Fruit Of The Loom, James&Nicholson Russel, KCF, Result,BC,Promodoro, Myrtle beach,Henbury,Skinnifit,Stormtech

V současné době jsme schopni potisknout cokoliv co potisknout jde.