Váš košík je prázdný

Jak nakupovat | Kontakt | O nás | Obchodní podmínky

Dárek pro babičku - tričko pro babičku

Sekce:   Home >> Trička pro rodinu >> Dárek pro babičku
Dárek pro babičku - Vtipný a praktický dárek pro babičku může být naše tričko pro babičku s vtipným potiskem.

Nabídka triček: 1   

Originální dárek pro babičku

Originální dárek pro babičku může být naše tričko s potiskem s vyznačením roku jubilea. Máme defacto všechna jubilea od 15 let do 90 let. Příklad takového trička je naše tričko Trvalo 50 let abych vypadala tak skvěle. Naleznete ho zde

Nejlepší dárky pro babičku

Další klasikou jsou trička Nejlepší babička na světě, kterým určitě nic nezkazíte. Za tímto tričkem se určitě skrývá poděkování co všechno pro Vás babička udělala a dělá. Tričko naleznete zde.

Pokud byste to chtěli posunout ještě o úroveň výše a tričko Nejlepší babička na světě by nedokázalo dostatečně vyjádřit poděkování za babiččiny služby, máme tu pro Vás ještě triko Nejlepší babička ve vesmíru. Naleznete ho zde.

Tip na dárek pro babičku

Dalšími tipy na dárek pro babičku je např. tričko s Zrození legendy, které má volitelný letopočet dle věku oslavenkyně. Požadovaný letopočet prosím vepište do pole poznámka v závěrečném kroku objednávacího procesu. Naleznete ho zde.

Dalším tipem je tričko Best Grandma ever, pokud máte babičku s anglickými kořeny či je babička jen více moderní a anglický nápis ji potěší více než ten český. Tričko naleznete zde. Alternativou pro toto tričko je ještě např tričko Worlds Greatest Grandma. Najdete ho zde.